MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pallar 14145175
nr 1414 5175
Pallar
2 st, Längd: 54cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:05:02
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)